Pukka… “Birinci sınıf”, “kaliteli”, “lüks”, “hakiki”, “iyi malzemeden yapılmış” demek.

Biz de tüm konut projelerimizi “Pukka” markası altında hayata geçiriyoruz çünkü Bodrum’un mimari dokusuna ve doğaya saygılı, modern, kaliteli ve lüks konut projeleri inşa ediyoruz. Güvenlik standartlarımızdan asla taviz vermediğimiz tüm projelerimizde ileri inşaat ve yapım teknolojileri, birinci sınıf malzeme ve vasıflı iş gücü kullanıyoruz.

Yaklaşık 20 yıl içinde tamamladığımız çok sayıda projemizle; doğayla iç içe, ferah, konforlu ve akıllı yaşam alanları tasarladık. Her yeni projemizi değişen yaşam beklentilerine ve taleplerine uygun şekilde, sektördeki birikimimizi ve tecrübemizi en iyi şekilde kullanarak inşa ediyoruz.

Bodrum’un ruhunu modern ve farklı mimari detaylarla ortaya çıkarırken, denize yakın konumda, geniş, müstakil bahçeli ve havuzlu, hayatı kolaylaştıran ve hayat kalitesini artıran yepyeni yaşam alanları inşa etmeye devam ediyoruz.

Pukka markamız yenilikçi mimari, kalite, lüks ve konfor odaklı konut projeleri geliştirmek amacıyla, 2004 yılından beri Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yapı sektöründe faaliyet gösteren Ege Grup İnşaat çatısı altında kurulmuştur.

Ege Grup İnşaat hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.