2004 yılında Bodrum/Muğla’da kurulan Ege Grup, yurtiçi ve yurtdışında, inşaat & taahhüt sektörünün tüm alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana konut projelerinden altyapı ve çevre düzenlemelerine, deniz yapılarından tünel ve baraj inşaatlarına kadar çok çeşitli projeleri hayata geçirmiştir. Beraberinde, yurtdışındaki inşaat firmalarına gerçekleştirdikleri inşaat projeleri için danışmanlık hizmeti vermekte, malzeme ve iş makineleri için yedek parça ihracatı yapmaktadır.

Gerçekleştirdiği tüm proje çalışmalarında planlama, lojistik ve operasyon aşamalarında yenilikçi ve tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir. Kaliteli tam hizmet anlayışı ve bir aile şirketi olmanın getirdiği mütevazi çalışma yapısıyla yatırımcıların güvenilir ortağı olmuştur.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız…

  • Konut üretimi ve pazarlaması
  • Etüd, planlama, projelendirme ve müşavirlik hizmetleri
  • Deniz yapıları, yat limanları projeleri
  • Altyapı, bina ve sanayi tesisleri inşaatı
  • Tünel inşaatları, yer altı yapıları, baraj inşaatları
  • Yapı renovasyonu
  • Dış ticaret çalışmaları

Detaylı bilgi için tıklayınız…

Konut Projeleri
Konutlarımızın tasarımını ve inşasını, kullanıcıların konforlu bir yaşam sürebileceği uygun çözümlerle üretmekteyiz. Doğal yapıyı koruyan, geniş bahçe ve ortak mekânlar sunan anlayışla müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayan konutlar inşa etmek öncelikli hedefimizdir.

Deniz Yapıları
Türkiye gibi 3 tarafı denizlerle çevrili bir ülke açısından denizcilik sektörü, ülkenin kalkınması ve toplumsal refahın yükseltilmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Son yıllarda denizcilik sektöründe, yat limanları yatırımlarının önemi fark edilmiş ve bu konuda önemli çalışmalar yapılmaya başlanmıştır. Ege Grup olarak bizler de şirketimizin misyon ve vizyonuna uygun olarak ülkemizin geleceğini şekillendirecek ve toplumsal yaşam kalitesini artıracak bu projelerde görev alarak ülkemiz adına büyük katma değer sağlayacak projeleri hayata geçirmenin gururunu yaşadık.

Tünel, Yeraltı, Baraj ve Zemin Güçlendirme
Yurtiçinde Akköy Barajı, Keban Barajı, Hasan Uğurlu Barajı ve Urfa Tünelleri; yurtdışında ise 3. Kabe Genişleme Projesi, yaya ve trafik tünelleri projelerinin yapım aşamasında uygulama yönetimi ve mühendislik hizmetleri verdik.

 

Detaylı bilgi için tıklayınız…